Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Novel Nedviznosti

Гаранција за успешна соработка - Новел Недвижности

Агенцијата за недвижности Новел Недвижности е навистина одговорна и професионална агенција за недвижен имот. Самите си имаат поставено своја мисија, односно свои критериуми како да се однесуваат со своите клиенти. Самите се стремат да основаат вредности за поуспешна комуникација со клиентите, доверба, професионалност и искреност кон своите досегашни и сите следни нови клиенти. Секој наш клиент е главен клиент, кажуваат самите.
- Довербата, е една од основните вредности во нивната агенција, тие цело нивно искуство го темелат врз тоа. Односите на довербата во рамките на нивниот тим, дозволуваат да се изгради добра, успешна соработка односно довербата на клиентите и партнерите е признание за нивната професионалност, се стремат партнерите секогаш да можат да се потпрат на нив, а клиентите да се сигурни дека го прават точниот избор.
- Професионалноста за нив важи дека во секоја сфера во дејноста што тие ја нудат претставува гаранција за успешна соработка со клиентите и партнерите.
- Искреноста за Новел важи, отвореност и искреност на прв поглед, со тој факт успеваат да изградат долгогодишни и успешни односи со клиентите, партнерите и медиумите.
Агенцијата Новел Недвижности е членка на Групација на агенции за недвижности при Стопанска комора на Р.С.М. Агенцијата Новел Недвижности се наоѓа на булеварот Партизански Одреди 40-1/1, Скопје.
Решавајќи ги прашањата кои им ги поставувааат клиентите, врз себе ја превземаат одговорноста за нивни комфорт и благосостојба во нов дом. Кога бараат стан, и самите мислат на семејно огниште. Кога работат со деловни имоти, се грижат за ефикасноста на инвестицијата, споделувајќи ја одговорноста, гарантираат добар резултат.
Станува збор за млади и амбициозни луѓе кои се вработени во оваа Агенција. Силно го чувствуваат духот на времето и секогаш се стремат да бидат чекор напред.
Тие сакаат, и работаат за сите нас, спремни се во секое време да одговорат, помогнат и понудат, за донесување на поточни и посреќни одлуки. Професионалноста и координираниот тим, сето тоа е нивна конкурентска предност, и им помага во одржување на адекватно ниво на квалитетот на услугата, а и истовремено клуч до успешен развој на Агенцијата. Нивна основна цел е да обезбедат сигурни информации за пазарот на недвижностите, и да презентираат на оние кои имаат најмногу потреба. Целта не е да се биде лидер на пазарот, туку да им се овозможи на клиентите побрзо и сигурно да го пронајдат својот дом. Благодарни за поддршката и довербата на оние коишто ги избрале како нивни партнер, секогаш им посакуваат добредојде на новите клиенти и се подготвени за нова и взаемно корисна соработка.

бул.Партизански Одреди 40-1/1

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 4275
Вчера 13:55

Se izdava 2-sob namesten stan vo Karposh 3

300 ЕУР /месечно

Вчера 13:51

Se izdava 2-sob namesten stan vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

Вчера 13:45

Se izdava 3-sob namesten stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

Вчера 13:36

Se izdava 3-sob namesten stan vo Kozle

450 ЕУР /месечно

Вчера 13:33

Se izdava 2-sob namesten stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР /месечно

Вчера 13:20

Se izdava 2-sob namesten stan vo Karposh 4

350 ЕУР /месечно

Se izdava 2-sob namesten stan do City Mall

350 ЕУР /месечно

Se izdava 3-sob namesten stan vo Aerodrom

400 ЕУР /месечно

Se izdava 4-sob namesten stan sproti American college

650 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan vo Centar

650 ЕУР /месечно

Se izdava 3-sob namesten stan- Gjorce Petrov

200 ЕУР /месечно

Se izdava 2-sob namesten stan-Kapistec

320 ЕУР /месечно

Se izdava 4-sob namesten stan vo Taftalidze 2

450 ЕУР /месечно

22 апр. 12:14

Se izdava 3-sob namesten stan- Taftalidze 1

500 ЕУР /месечно

22 апр. 12:02

Se izdava 4-sob namesten stan- Taftalidze 2

900 ЕУР /месечно

08 апр. 13:08

Se izdava 3-sob namesten stan vo Centar

600 ЕУР /месечно

08 апр. 12:53

Se izdava 3-sob namesten stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

08 апр. 12:47

Se prodava 4-sob opremen stan na Vodno

350 000 ЕУР

Se izdava 3-sobna namestena samostojna kuka-baraka

400 ЕУР /месечно

04 апр. 10:09

Se izdava 2-sob namesten stan vo Kapistec

400 ЕУР /месечно

02 апр. 11:57

Se izdava 3-sob prazen stan vo Taftalidze 2

250 ЕУР /месечно

02 апр. 11:30

Se izdava 3-sob namesten stan- Kisela Voda

390 ЕУР /месечно

01 апр. 13:35

Se prodava kukja vo Volkovo

77 000 ЕУР

01 апр. 13:11

Se prodava 3-sob opremen stan vo Centar

154 000 ЕУР

21 мар. 10:25

Se izdava 4-sob namesten stan vo Taftalidze,kaj Nova

800 ЕУР /месечно

18 мар. 12:10

Se izdava 3-sob namesten stan vo Cevahir Sky City

750 ЕУР /месечно

18 мар. 11:48

Se izdava 2-sob namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

18 мар. 11:44

Se prodava 3-sob stan vo Karposh 1

134 000 ЕУР

07 мар. 12:58

Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar

430 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации