Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novel Nedviznosti

Гаранција за успешна соработка - Новел Недвижности

Агенцијата за недвижности Новел Недвижности е навистина одговорна и професионална агенција за недвижен имот. Самите си имаат поставено своја мисија, односно свои критериуми како да се однесуваат со своите клиенти. Самите се стремат да основаат вредности за поуспешна комуникација со клиентите, доверба, професионалност и искреност кон своите досегашни и сите следни нови клиенти. Секој наш клиент е главен клиент, кажуваат самите.
Агенцијата за недвижности Новел Недвижности е навистина одговорна и професионална агенција за недвижен имот. Самите си имаат поставено своја мисија, односно свои критериуми како да се однесуваат со своите клиенти. Самите се стремат да основаат вредности за поуспешна комуникација со клиентите, доверба, професионалност и искреност кон своите досегашни и сите следни нови клиенти. Секој наш клиент е главен клиент, кажуваат самите.
- Довербата, е една од основните вредности во нивната агенција, тие цело нивно искуство го темелат врз тоа. Односите на довербата во рамките на нивниот тим, дозволуваат да се изгради добра, успешна соработка односно довербата на клиентите и партнерите е признание за нивната професионалност, се стремат партнерите секогаш да можат да се потпрат на нив, а клиентите да се сигурни дека го прават точниот избор.
- Професионалноста за нив важи дека во секоја сфера во дејноста што тие ја нудат претставува гаранција за успешна соработка со клиентите и партнерите.
- Искреноста за Новел важи, отвореност и искреност на прв поглед, со тој факт успеваат да изградат долгогодишни и успешни односи со клиентите, партнерите и медиумите.
Агенцијата Новел Недвижности е членка на Групација на агенции за недвижности при Стопанска комора на Р.С.М. Агенцијата Новел Недвижности се наоѓа на булеварот Партизански Одреди 40-1/1, Скопје.
Решавајќи ги прашањата кои им ги поставувааат клиентите, врз себе ја превземаат одговорноста за нивни комфорт и благосостојба во нов дом. Кога бараат стан, и самите мислат на семејно огниште. Кога работат со деловни имоти, се грижат за ефикасноста на инвестицијата, споделувајќи ја одговорноста, гарантираат добар резултат.
Станува збор за млади и амбициозни луѓе кои се вработени во оваа Агенција. Силно го чувствуваат духот на времето и секогаш се стремат да бидат чекор напред.
Тие сакаат, и работаат за сите нас, спремни се во секое време да одговорат, помогнат и понудат, за донесување на поточни и посреќни одлуки. Професионалноста и координираниот тим, сето тоа е нивна конкурентска предност, и им помага во одржување на адекватно ниво на квалитетот на услугата, а и истовремено клуч до успешен развој на Агенцијата. Нивна основна цел е да обезбедат сигурни информации за пазарот на недвижностите, и да презентираат на оние кои имаат најмногу потреба. Целта не е да се биде лидер на пазарот, туку да им се овозможи на клиентите побрзо и сигурно да го пронајдат својот дом. Благодарни за поддршката и довербата на оние коишто ги избрале како нивни партнер, секогаш им посакуваат добредојде на новите клиенти и се подготвени за нова и взаемно корисна соработка.

бул.Партизански Одреди 40-1/1

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 3231

Trosoben stan vo Centar

82 000 ЕУР

Se izdava dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan so dvor vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Se izdava opremena garsonjera vo Centar

200 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 3

270 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

Dvosoben stan vo Taftalidze 2 od 63m2

58 000 ЕУР

Cetvorosoben stan vo Karpos 3

169 500 ЕУР

Cetirisoben stan vo Karpos 3

130 000 ЕУР

21 апр. 00:02

Se izdava dvosoben nevseluvan stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

20 апр. 13:39

Stan vo Taftalidze od 58m2

61 000 ЕУР

20 апр. 12:30

Se izdava dvosoben nov stan sproti City Mall

350 ЕУР /месечно

19 апр. 12:22

Se izdava dvosoben nevseluvan stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

19 апр. 12:10

Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Karpos City Tower

800 ЕУР /месечно

19 апр. 12:06

Se izdava dvosoben namesten stan vo Taftalidze

200 ЕУР /месечно

19 апр. 12:02

Se izdava nov dvosoben namesten stan vo Micurin

270 ЕУР /месечно

19 апр. 11:50

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

320 ЕУР /месечно

13 апр. 14:31

Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Taftalidze

420 ЕУР /месечно

13 апр. 14:31

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

13 апр. 13:18

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 3

350 ЕУР /месечно

01 апр. 11:22

Se izdava trsoben prazen stan Vodno

300 ЕУР /месечно

01 апр. 11:04

Se izdava trosoben namesten stan Debar Maalo

450 ЕУР /месечно

01 апр. 10:44

Se izdava nov dvosoben namesten stan Micurin

290 ЕУР /месечно

30 мар. 12:42

Se izdava stan kat od kuka vo Kozle

600 ЕУР /месечно

30 мар. 12:28

Se izdava dvosoben namesten stan Karpos 2

350 ЕУР /месечно

30 мар. 12:18

Se izdava trosoben namesten stan Aerodrom

260 ЕУР /месечно

30 мар. 11:58

Se izdava trosoben namesten stan vo Cevahir Sky City

550 ЕУР /месечно

29 мар. 11:38

Se izdava trosoben namesten stan Centar

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации