Register a Pazar3 Account and get 50 denars!

Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА

Ваш Сигурен Партнер!


Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби.
Вашата потрага по нов дом започнува од нас!
Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет.
Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура.
Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате.
Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом!
Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка.
Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас.
На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме.

Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Контакт: 078/219-508
Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com

Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас.
Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!

Ул Љубљанска бр.16-1/10

Karposh, Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 255
Yesterday 11:29

Darma Doma izdava nov stan vo Taftalidze 1

250 EUR /monthly

Yesterday 11:28

Darma Doma izdava nov stan vo Aerodrom

250 EUR /monthly

17 Jun 12:56

Darma Doma izdava nov stan vo Kisela Voda

250 EUR /monthly

15 Jun 15:06

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno

500 EUR /monthly

09 Jun 18:28

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno

360 EUR /monthly

06 Jun 11:44

Darma Doma izdava nov stan vo Kapistec

300 EUR /monthly

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information