Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА

Ваш Сигурен Партнер!

Почитувани,

Доколку ви е потребна професионална Агенција за недвижности подготвена да ви помогне во изборот на соодветен дом за живеење или деловен простор за вашиот бизнис, слободно контактирајте не, тимот на ДАРМА ДОМА може да се пофали со исклучителен тим од експерти, кој што се подготвени во секое време да ви понудат квалитетна, брза и доверлива услуга.

Имаме богата и разновидна понуда на станови, куќи и деловни простории на територијата на Скопје и ја обезбедуваме услугата за изнајмување или купопродажба на имот во најбрз можен рок.

Имајќи предвид дека времето е вашиот најголем капитал, мисијата на тимот на ДАРМА ДОМА е да им овозможи на своите клиенти уникатно искуство во изборот на иден дом и олеснување на процесот при купопродажба или изнајмување на недвижен имот.

Нашата стручност и искуство стекнато на пазарот за недвижен имот во Скопје од 2011 година се причините поради кои имаме повеќе годишна соработка со голем број на клиенти.

Клучот за нашиот успех се задоволните клиенти и големиот број на препораки. Тоа е мотивот кој што секојдневно не води и причина да растеме и се развиваме во иднина.

Со Почит,

ТИМОТ НА ДАРМА ДОМА

Ул Љубљанска бр.16-1/10

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 262
09 апр. 12:28

Darma Doma izdava nov moderen stan vo Vlae !

320 ЕУР /месечно

05 апр. 16:32

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Crnice so garaza

550 ЕУР /месечно

22 мар. 12:25

Darma Doma izdava nova garsonjera vo Aerodrom

220 ЕУР /месечно

08 мар. 01:24

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Aerodrom

325 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации