Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА

Ваш Сигурен Партнер!


Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби.
Вашата потрага по нов дом започнува од нас!
Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет.
Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура.
Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате.
Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом!
Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка.
Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас.
На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме.

Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Контакт: 078/219-508
Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : [email protected]

Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас.
Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!

Ул Љубљанска бр.16-1/10

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 259
02 дек. 18:02

Darma Doma izdava luksuzen cetirisoben stan na Vodno

2 200 ЕУР /месечно

02 дек. 16:02

Darma Doma izdava nov 3_soben stan vo Kisela Voda !

280 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Karpos

350 ЕУР /месечно

02 дек. 13:50

Darma Doma izdava prazen trosoben stan Taftalidze

270 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno

500 ЕУР /месечно

02 дек. 13:22

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno blizu Drzavna

320 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava luksuzen stan vo Aerodrom Cevahir

370 ЕУР /месечно

01 дек. 13:16

Darma Doma izdava nov 2_soben stan vo Centar !

250 ЕУР /месечно

01 дек. 12:43

Darma Doma izdava PRAZEN 3_soben stan vo Aerodrom !

250 ЕУР /месечно

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Kisela Voda !

250 ЕУР /месечно

01 дек. 02:58

ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben stan vo Centar !

350 ЕУР /месечно

30 ноем. 00:52

Darma Doma izdava nov stan vo Kapistec

300 ЕУР /месечно

29 ноем. 14:39

ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben stan vo Taftalige !

380 ЕУР /месечно

25 ноем. 14:32

Darma Doma izdava luksuzen stan vo Taftalidze

440 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

400 ЕУР /месечно

24 ноем. 16:09

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Crnice so garaza

550 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava nov stan vo Karpos City Mall

350 ЕУР /месечно

21 ноем. 21:30

Дарма Дома izdava 3 soben stan pozadi Ramstor

420 ЕУР /месечно

16 ноем. 13:22

Darma Doma izdava PRAZEN 3_soben stan vo Debar Maalo !

650 ЕУР /месечно

Дарма Дома izdava nov stan vo Novo Lisice !

275 ЕУР /месечно

09 ноем. 02:50

Darma Doma izdava nov 3_soben stan vo Centar kaj Korcagin !

500 ЕУР /месечно

08 ноем. 09:10

Darma Doma izdava nov 3 soben stan kaj Katolicka Crkva

400 ЕУР /месечно

07 ноем. 23:04

Дарма Дома izdava nov 3 soben stan vo Karpos !

450 ЕУР /месечно

02 ноем. 17:11

Darma Doma izdava luksuzen 4_soben stan vo Taftalidze

450 ЕУР /месечно

01 ноем. 01:32

Darma Doma izdava luksuzen stan Taftalidze vo Adora Daimond

450 ЕУР /месечно

19 окт. 16:57

Darma Doma izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos

800 ЕУР /месечно

14 окт. 16:00

Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Karpos 4

300 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava nov stan vo Centar Dzambo

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации