Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА

Ваш Сигурен Партнер!


Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби.
Вашата потрага по нов дом започнува од нас!
Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет.
Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура.
Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате.
Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом!
Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка.
Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас.
На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме.

Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Контакт: 078/219-508
Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : [email protected]

Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас.
Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!

Ул Љубљанска бр.16-1/10

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 255
Вчера 19:16

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno

420 ЕУР /месечно

Вчера 19:09

Darma Doma se izdava luksuzen stan vo Taftalidze

350 ЕУР /месечно

Вчера 19:09

Darma Doma izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Вчера 19:08

Darma Doma izdava nov stan na Vodno

200 ЕУР /месечно

Вчера 19:07

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

Вчера 19:07

Darma Doma izdava luksuzen stan vo Taftalidze

500 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava stan vo Karpos kaj City Mall

180 ЕУР /месечно

Вчера 19:04

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Karpos 1

390 ЕУР /месечно

Вчера 19:01

Darma Doma izdava nov stan vo Aerodrom

230 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno

500 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava nov stan vo Aerodrom so garaza

250 ЕУР /месечно

01 јул. 03:23

Darma Doma izdava luks cetvorosoben stan vo Karpos 2

630 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava nov stan vo Taftalidze 1

250 ЕУР /месечно

30 јун. 15:05

Darma Doma izdava prazen trosoben stan Taftalidze

270 ЕУР /месечно

Darma Doma izdava luksuzen stan vo Aerodrom so Garaza

300 ЕУР /месечно

29 јун. 16:05

Darma Doma izdava nov stan vo Crnice so plateni smetki

250 ЕУР /месечно

28 јун. 17:02

Darma Doma izdava nov stan vo Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

22 јун. 09:31

Darma Doma izdtan vava nov so Taftalidze kaj Nova

300 ЕУР /месечно

20 јун. 16:37

Darma Doma izdava luksuzen stan vo Taftalidze vo Bisi

350 ЕУР /месечно

15 јун. 13:25

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Karpos 4

300 ЕУР /месечно

13 јун. 16:34

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno so garaza

500 ЕУР /месечно

09 јун. 18:28

Darma Doma izdava luksuzen stan na Vodno

360 ЕУР /месечно

09 јун. 14:50

Darma Doma izdava nov dvosoben stan vo Karpos 1

220 ЕУР /месечно

09 јун. 14:39

Darma Doma izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos

800 ЕУР /месечно

08 јун. 18:21

Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Aerodrom !

399 ЕУР /месечно

08 јун. 13:06

Darma Doma izdava nov stan vo Aerodrom vo Dzevahir

300 ЕУР /месечно

08 јун. 12:23

Дарма Дома izdava nov stan vo Aerodrom !

300 ЕУР /месечно

06 јун. 18:50

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Taftalidze

350 ЕУР /месечно

06 јун. 11:44

Darma Doma izdava nov stan vo Kapistec

300 ЕУР /месечно

02 јун. 16:33

Дарма Дома izdava nov moderen stan vo Taftalidze

300 ЕУР /месечно

02 јун. 04:12

ДАРМА ДОМА izdava 3 soben stan vo Centar Drzavna

270 ЕУР /месечно

Дарма Дома izdava nov stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации