Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aplikacioni Mobile i Pazar3

Në shtëpi, në plazh ose në autobus – Pazar3 është në dispozicion për ju pavarësisht se ku ndodheni.

iPhone Mbi 20,0000 Shkarkime!

E gjithë faqja e internetit të Pazar3 në xhepin tuaj! Shpalljet paraqiten njejtë ashtu si në kompjuterin tuaj, dhe ju shumë lehtë mund ta vendosni shpalljen tuaj me fotografi.

Android Mbi 15,000 Shkarkime!

Pas shumë kërkesave, Pazar3 është në dispozicion për pajisjet mobile Android. Është dizajnuar me funksionalitet të njejtë sikurse aplikacioni Pazar3 në iPhone.

Është Falas

Shkarkoni këtu falas aplikacionin tonë në iPhone ose Android. Operatori juaj i mobilit mund t’ju ngarkojë me pagesë kur ju shfletoni në internet.

Aktivizoni Internetin në Mobil

Zgjidhni një paketë për shfletimin e internetit në mobil në bazë të nevojave tuaja. Vizitoni faqet e internetit të ofruesve tanë:

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione