Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV LUKSUZEN STAN VO CENTAR KAJ BUGARSKA AMBASADA

400 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: City Partner 22 Aug 16:42 Log into the company to make changes
City Partner
ODLICEN SVETOL OPREMEN STAN VO CENTAR RAMSTOR 250 EUR
NOV POLUNAMESTEN STAN KAJ TOBAKO 2 220 EUR
ODLICNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC SPROTI KLINIKA 200 EUR
NOV DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ RAMSTORE MALL 350 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Сити Партнер Агенција издава модерно опремен стан во Центар, на мирна локација кај Бугарска Амбасада.
- 1 спална соба
Станот е на 6-ти кат и има тераса со стаклена ограда и алуминиумски држачи, со одличен отворен поглед.

Луксузно и модерно опремен со најквалитетен мебел и апарати:
- Италијански гранитни плочки,
- Храстов паркет, стаклени огради со хромирани елементи,
- Италијанска кожна гарнитура,
- Кујна од медиапан - висок сјај и кревет, плакари од високо-квалитетна иверица)
- Кујнски апарати од Faber/Nardi,
- SMART Телевизор 122cm со WIFI,
- Видео надзор и видеофон,
- Клима 3.5 KW - Инвертер (ладење и греење)
- Приватно греење на струја
- Уметнички слики
- LED - амбиентално осветлување
- Просторија со полици и закачалки - гардеробер/остава
Цена: 400 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Visit our store page
Илинденска 43/2 Show on the map
078726229
City Partner
078726229
City Partner
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA 350 EUR
NOV OPREMEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 480 EUR
ODLICNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC SPROTI KLINIKA 200 EUR
LUXUZNO OPREMEN STAN VO KARPOS KAJ CITY MALL 350 EUR
To the top