Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 19 Jun 13:51 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
APARTMAN  VO SOLUN GRCIJA  60m2 2 SPALNI 145 000 EUR
NOV STAN NA POCETOK NA KISELA VODA TROSOBEN VSELIV 59 000 EUR
NOV  STAN 56m2  SO 2 SPALNI TAFTALIDZE 2 62 000 EUR
PLAC OD 3300M2 VO VIZBEGOVO 132 000 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Se izdava stan od 60m2 na 4 kat so 2 spalni, dnevna so kujna, kupatilo,terasa, komplet nameten.
Cena-300e
sifra....20256
broj za kontakt; 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111202
Bastion Real Estate
NOV LUKSUZEN STAN VO CRNICE ZA IZDAVANJE 350 EUR
DElOVEN PROSTOR ZA IZDAVANJE VO CENTAR 500 EUR
SUPER LUKSUZEN STAN VO CENTAR RAMSTOR 500 EUR
EKSLUZIVNO CELA ZGRADA NA  PRODAZBA DEBAR MAALO 82 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information