Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN KOMPLET UBAVO NAMESTEN VO STROG CENTAR

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 15 Feb 16:21 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
DVOSOBEN STAN OD 50m2 KAJ TOBAKO 2 55 000 ЕУР
PREKRASEN RESTORAN CLUB ZA SVECENOSTI 0 ЕУР
STAN VO CENTAR 62M2 71 000 ЕУР
NOV VSELIV TROS STAN CENTAR EXTRA GRADBA 68m2 71 500 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Stan od 76m2 na 1 kat so parno, 2 spalni,dnevna so kujna, kupatilo, se izdava komplet namesten.
Cena-300e
sifra.....20116
Brj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate
NOV VSELIV STAN VO BUNJAKOVEC 43m2 1 spalna 49 500 ЕУР
SE IZDAVA STAN NAMESTEN SOLIDNO KAJ UNIVERZALNA 250 ЕУР
NAMESTEN STAN VO PRIPOR PO NOVA ZGRADA 75 000 ЕУР
STAN NA PREUBAVA LOKACIJA VO NASELBA AERODROM !!! 75 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information