Company ad Published: Apr 08 2024 04:52

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

EUR

Published: Apr 08 04:52
Views: 402
Се продава нов невселен стан во кула „Ц“ во комплексот Џевахир Скај Сити. Станот се наоѓа високо над скопската магла, на 29ти кат од вкупно 40. Има површина од 51м2 (48+3) распределена на дневен престој, поврзан со кујна и влезно претсобје, една спална соба и една опремена бања. Балконот е со северна ориентација, со поглед кон Скопска Црна Гора.
Пристапот до станот е обезбеден со шест сигурносни, модерни и екстра брзи лифтови.
Греењето е на струја и е посебно за секој стан, за разлика од кулите „А“ и „Б“.

Материјалите користени за овие објекти се од врвен квалитет:
>>> Водоотпорна пластична боја базирана на анти бактериски акрил на внатрешните ѕидови и на таваните.
>>> Спуштен таван со метални плочи во бањите.
>>> Висококвалитетна керамика во бањата, кујната и ходниците.
>>> Висококвалитетна нелизгава керамика на подовите на терасите и балконите.
>>> Ламинатен паркет (таркет) во спалните и дневните соби.
>>> Внатрешни врати отпорни на гребење, со дрвени, ламинатни рамки.
>>> Челични (блиндор) врати на влезот на сите апартмани.
>>> Рефлектирачко термопан стакло за сите прозорци и терасни врати.

Цена: 86.700 € (1700 €/м2).

☎️ 078 295 351
👣 Follow us on Facebook, Instagram, TikTok and Youtube: @kackar.property
[email protected]

#Skopje #imot #nedviznost #stanovi #kuki #delovenprostor #prodava #iznajmuva #invest #home #apartment #house #officespace #sale #rent #Macedonia #Makedonija
Link description

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Visit our store page

Никола Парапунов Show on the map

078295351

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information