Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Aerodrom do s Palma

0 EUR

Company advertisement For sale by: КОНФОР ЛУКС 24 Oct 15:27 Log into the company to make changes
Leaflet
КОНФОР ЛУКС
3 SOB STAN VO AERODROM KAT 1 72 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO CRNICE SIMPO SO PARKING 65 000 ЕУР
Trosoben stan vo Aerodrom 0 ЕУР
Super povolno renoviran stan vo Gjorce 39m2 33 000 ЕУР
Se prodava komplet namesten trosoben stan vo Aerodrom do slatkarnica Palma.Stanot raspolaga so dve spalni , kujna, dnevna ,kupatilo,dve terasi, dve lozii i podrum.Stanot po imoten list e 76m no vkupna povrsina e 82m i 2m podrum.Se naoga na 6 kat od 11 kata.Tel.za kontakt 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738
Leaflet
КОНФОР ЛУКС
2,5 SOBEN STAN VO AERODROM 45 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN KAJ VERO DZAMBO 220 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 550 ЕУР
Novi stanovi vo Aerodrom 58m2 so dve spalni 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information