Company ad Published: Oct 19 2023 10:54

ПОЛУ ПРАЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ

EUR

Published: Oct 19 10:54
Views: 29
* ШИФРА 6522
Импулс недвижности издава реновиран трособен стан кој е идеален за деловен простор или живеење кој се издава полу празен.Лоциран на атрактивна локација во Центар,во кулите на Градски Ѕид кај Дом за Градежници.

✔ 85м2, 3 соби (дневна, 2спални со вградени плакари и комплетно опремена кујна)
✔ 2 бањи + 2 тераси
✔ 11-ти кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно
✔ Празен


✔ цена 500еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности
Link description

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information