Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности

Dimitrie Cupovski 10/12

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1324
Денес 11:15

PROSTRAN STAN ZA MODERNO DOMUVANJE,VODNO

450 ЕУР /месечно

Вчера 11:02

MODERNA GARSONJERA NA SUPER LOKACIJA,LEPTOKARIJA

250 ЕУР /месечно

Вчера 10:54

Cetrisoben stan na Vodno

165 000 ЕУР

Sonliv stan za udobno domuvanje vo Aerodrom

500 ЕУР /месечно

UNIKATEN STAN SO ODLICEN RASPORED VO KAPITOL,AERODROM

500 ЕУР /месечно

30 септ. 15:20

Trosoben stan kompletno opremen vo Centar

350 ЕУР /месечно

30 септ. 15:15

Prazen dvosoben stan vo Aerodrom Micurin

250 ЕУР /месечно

30 септ. 14:51

Renoviran trosoben stan vo Kapistec

450 ЕУР /месечно

30 септ. 08:33

Nov trosoben stan vo Centar Kapistec

1 600 ЕУР

30 септ. 08:33

Stan vo Centar kaj Katolicka crkva

112 000 ЕУР

30 септ. 08:32

MODEREN GRADSKI STAN VO CENTAR

114 000 ЕУР

30 септ. 08:31

Cetirisoben stan na vodno Panorama

1 500 ЕУР

29 септ. 16:59

UDOBEN TROSOBEN STAN VO CENTAR,POZADI SOBRANIE NA RM

350 ЕУР /месечно

27 септ. 11:47

Trosoben stan so ekskluzivna adresa Mida Karpos 2 2

450 ЕУР /месечно

Nov prakticen trosoben stan vo Kisela Voda

400 ЕУР /месечно

Super konforen trosoben stan vo Kisela Voda

330 ЕУР /месечно

22 септ. 11:49

MODEREN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE

300 ЕУР /месечно

21 септ. 11:10

Dvosoben stan vo Hrom

57 000 ЕУР

20 септ. 13:50

Prazen trosoben stan pogoden za kancelarija vo Centar

400 ЕУР /месечно

Nevseluvan dvosoben stan vo Kisela Voda

300 ЕУР /месечно

20 септ. 10:22

Dvosoben stan na Vodno Ramstor

113 000 ЕУР

20 септ. 10:21

Nov dvosoben stan na Vodno Rezidens

1 650 ЕУР

20 септ. 10:01

Nov dvosoben stan vo Centar Debar Maalo

100 000 ЕУР

20 септ. 09:58

sklucitelno moderen stan vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

20 септ. 09:43

SE PRODAVA ATRAKTIVEN PENTHAUS NA VODNO

250 000 ЕУР

19 септ. 17:58

IDEALEN STAN ZA UDOBNO DOMUVANJE VO DEBAR MAALO

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации