Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Импулс Агенција за Недвижности

Dimitrie Cupovski 10/12

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1162
22 окт. 10:48

Trosoben stan vo Centar Teatar Komedija

99 000 ЕУР

22 окт. 09:59

Trosoben stan vo Centar Kapistec

112 500 ЕУР

Prekrasen trosoben stan Aerodrom nasproti Hilton

250 ЕУР /месечно

22 окт. 00:53

Luksuzen apartman za dolgorocen prestoj vo Centar

1 000 ЕУР /месечно

22 окт. 00:53

Nov i prekrasen dvosoben stan Taftalidze Nova

250 ЕУР /месечно

22 окт. 00:53

Ubava garsonjera vo Centar Kapistec

180 ЕУР /месечно

Luksuzen dvosoben stan vo Aerodrom Sky City

350 ЕУР /месечно

22 окт. 00:52

Luksuzen trosoben stan vo Aerodrom

390 ЕУР /месечно

22 окт. 00:52

Se izdava garsonjera vo Centar pozadi Univerzalna sala

10 000 МКД /месечно

22 окт. 00:52

Cetvorosoben stan vo Taftalidze 1

900 ЕУР

21 окт. 12:53

Se izdava odlicen trosoben stan vo Kapistec Kozara

260 ЕУР /месечно

21 окт. 12:53

Se izdava nov moderen trosoben stan vo Debar Maalo

370 ЕУР /месечно

21 окт. 12:53

Se izdava atraktiven trosoben stan vo Centar EU

360 ЕУР /месечно

21 окт. 12:53

Moderen trosoben stan vo Kapistec Zebra

400 ЕУР /месечно

21 окт. 12:53

Atraktiven trosoben stan vo Centar Univerzalna

450 ЕУР /месечно

21 окт. 09:13

Stan za deloven prostor vo Debar Maalo

600 ЕУР /месечно

Se izdava cetvrorosoben stan vo Kisela Voda Rampa

750 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Aerodrom Get Caffe

300 ЕУР /месечно

21 окт. 09:05

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar Bunjakovec

250 ЕУР /месечно

21 окт. 09:05

Se izdava dvosoben stan vo Centar Bilna apteka

230 ЕУР /месечно

21 окт. 09:01

Nov luksuzen stan vo Kapistec

350 ЕУР /месечно

21 окт. 09:01

Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Univerzalna

320 ЕУР /месечно

21 окт. 09:01

Se izdava prekrasen trosoben stan Taftalidze Nova

350 ЕУР /месечно

21 окт. 09:01

Se izdava nov prazen trosoben stan so kujna vo Debar Maalo

260 ЕУР /месечно

21 окт. 09:01

Nov stan vo Centar pomegju Katolicka i Univerzalna

250 ЕУР /месечно

21 окт. 09:01

Se izdava atraktiven dvosoben stan vo Kapistec

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации