Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

250 EUR

Company advertisement For sale by: ПЕРФЕКТ 12 Sep 15:16 Log into the company to make changes
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN AERODROM 230 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 200 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра:P-31616
Се издава двособен стан во Капиштец кај Зебра,00м2,на 3 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV STAN VO KAPISTEC 350 ЕУР
Dvosoben stan vo Taftalidze 300 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR KAJ KATOLICKA 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN 350 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information