Company ad Published: Jun 21 2022 11:46

Novi stanovi vo Singjelik

Published: Jun 21 11:46
Views: 9
се продаваат нови вселиви станови во синѓелич во зграда п+6+пк ;
со 1 спална квадратури :56,59,61,63,69,73,75m2
со 2 спални квадратури:76,77,79,86,93,95m2
секој стан е со комотна дневна соба,остава,спални соби,бањи и тераса.
кострукцијата е армирано-бетонска,фасадата е термо-изолациска,прозорите се пвц ,во секоја ламела има по два лифта ,греење по желба може да биде и централно.
паркирањето е организирано на приземјето и под објект.во склоп на парцелата има детско игралиште.

шифра.2135
Link description

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Visit our store page

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information