Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2

0 EUR

Company advertisement For sale by: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 10 Dec 13:35 Log into the company to make changes
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Se izdava namesten stan kaj Dramski od 46m2 1 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава стан во Аеродром во завршна фаза на градба ,со квадратура 53м2 со една спална соба,лоѓија-тераса и подрум од 4м2.Станот е на 1 кат има лифт и централно греење.Има можност за купување и на надворешен паркинг .Цена поволна .
шифра.2038
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Visit our store page
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Show on the map
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
Se izdava namesten stan vo blizina na Zeleznicka od 52m2 1 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information