Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

124м2 стан-хром, зграда со три стан.единици

1 EUR

Company advertisement For sale by: ААМ Недвижности 27 Jul 21:33 Log into the company to make changes
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
54м2 со 2сп, кај Општина К.Вода 1 ЕУР
35m2 so 1 spalna pred Shampionce 0 ЕУР
Garsonjera i trosoben stan vo edno 82m2 Karpos 1 0 ЕУР
Новоградба 150м2 станови, комплекс Бардовци 1 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Станот е во мала станбена зграда, сместен на високо приземје, нето површина од 124м2, три спални соби, две бањи, балкони во површина од 12м2, и паркинг место. Станот моментално е без под, плочки и санитарии во купатилата со сопствено греење. Лоциран во близина на последна 4ка во Хром


инфо: 076/649-607

ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Visit our store page
Даме Груев бр. 7 локал 9 Show on the map
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
42m2 nov stan Aerodrom Tobako 2 0 ЕУР
Namestena 26m2 garsonjera-palma Aerodrom 0 ЕУР
Новоградба 150м2 станови, комплекс Бардовци 1 ЕУР
Luksuzen stan od 186m2 kaj City Mall 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information