Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KOZLE

78 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 24 Apr 14:17 Log into the company to make changes
Leaflet
КАЗА МИА - М
GRADEZNA PARCELA SO MARKICA A-2 RAMPA K VODA 105 000 ЕУР
NOVI STANOVI TAFTALIDZE 81M2  I 92 M2 VSELIVII 1 000 ЕУР
TROSOBEN STAN GRADSKI ZID JUGODRVO 86m2 85 000 ЕУР
VSELIVI STANOVI AERODROM 45 I 46 m2 1 070 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Се продава трособен стан во нас.Козле со површина од 76м2, одлично организиран, посебен ходник за интимниот дел, 2 купатила, кујна со природна вентилација на 2 кат (понова градба). Во станот останува вградена кујна со целосна техника и вградени плакари во спална и детска соба.Заедно со станот следува и подземен паркинг простор од 16м2.Источна поставеност на дневниот престој му дава светлина и топлина на целиот стан. Контакт Жаклина
шифра 26008
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
CETIRISOBEN STAN 95m2 KISELA VODA 950 ЕУР
CRNICE VODNO 136M2 1 KAT KOMPLET OPREMEN 120 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 3 RUSKA ZGRADA 42 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA TROSOBEN STAN VO AERODROM 69M2 54 900 ЕУР
To the top