Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNA PONUDA TROSOBEN STAN VI KISELA VODA

71 500 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 17 Oct 15:33 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
ODLICNO OPREMEN TROSOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
PRZINO PLAC BARAKA NA 365m2 159 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN NA VODNO 0 МКД
SE IZDAVA NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 10 000 МКД
Станот се наоѓа во Кисела Вода спроти Економското во квалитетна градба од 2003 година и располага со површина од 67 м2, на 4 кат со лифт.
Се продава комплетно наместен по поволна цена од 71.500 евра намалена од 77.000 евра, и е веднаш вселив.
Располага со салон опремен со нов модерен мебел, LCD телевизор и клима уред, комплетно опремена кујна и бања, пространа спална соба со брачен кревет и вградени плакари, детска соба со плакар со лизгачки врати и тераса со отворен чист поглед кон Водно.
Цеокупниот инвентар во станот е изработен од висококвалитетни материјали и е дизајниран по нарачка.
Греење: централно
Ориентација: југ-запад
KASTEL NEDVIZNOSTI
075 454 595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC PO POVOLNA CENA 900 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 750 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 400 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO PRAZEN ILI NAMESTEN 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information