Company ad Published: Feb 19 2024 10:22

Namesten Stan vo Kisela Voda 85m2 so 2 spalni novogradba

EUR

Published: Feb 19 10:22
Views: 59
Се продава Наместен стан во Кисела Вода спроти средното економско училиште, 85м2 од кои 72м2 е стан и 13м2 се три тераси,на кат 4 од вкупно 4,нема коси ѕидови, има високи таваници,во зградата има лифт.Станот има ходник, гостински тоалет, вц со бања, две спални соби, отворен простор кујна трпезарија дневна и три тераси за секоја соба,греењето е индивидуално парно плус клима во дневната соба.
Шифра 24685

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Link description

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Visit our store page

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Show on the map

025207636 078403328 078403325

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information