Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 323
04 дек. 12:43

Stan vo Aerodrom 99m2 so 2 spalni

127 000 ЕУР

28 ноем. 15:15

Stan vo Kisela Voda 76m2 so 2 spalni

100 000 ЕУР

27 ноем. 13:10

Stan vo Aerodrom 80m2 so 2 spalni

98 000 ЕУР

27 ноем. 13:03

Stan vo Karpos 1 64m2 so 2 spalni

115 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации