Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46 M2 5 KAT

50 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 10 Jul 12:02 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М
SE IZNAJMUVA STAN 45m2 VO KAPISTEC NAMALENA CENA 250 ЕУР
 NOV STAN 72M2 VO AERODROM 950 ЕУР
NOV VSELIV STAN VO AERODROM 57 M2 DO ZELEZNICKA 58 500 ЕУР
Stan 72m2 vo kulite Karpos 62 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA NOV, DVOSOBEN STAN VO AERODROM VO POVRSINA OD 46 M2, 5 KAT, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA TOBAKO 2.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М
EKSKLUZIVEN PLAC ZA SEMEJNO DOMUVANJE VO CRNICE -
SE IZDAVA TROSOBEN  OPREMEN STAN BLIZU SOBORNA 330 ЕУР
TROSOBEN STAN GOLDEN ART 64M2 VSELIV 67 200 ЕУР
CENTAR DO JOSIP BROZ GIMNAZIJA ODLICNO UREDEN 250 ЕУР
To the top