Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov dvosoben stan od 47m2 Aerodrom

1 000 EUR

Company advertisement For sale by: Атлас Недвижности 13 Dec 16:33 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Nov stan 122m2 vo Cair so 3 spalni pozadi Ramstor 760 ЕУР
Plac za kuka vo Bardovci Eliten del od 673m2 55 ЕУР
Novi stanovi vo gradba vo Avtokomanda 950 ЕУР
Garsonjera od 23m2 Nova vo Kozle 2kat 1 200 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Se prodava Nov dvosoben stan vo Aerodrom od 47m2 na 6/10 kata. Stanot e istocna strana so parno i dva lifta. Ima list za predbelezuvanje moze i na kredit da se zeme preku banka. Stanot ke bide gotov vo april 2017 god. Cena 1000 evr/m2 so vklucen danik.
078/222-112
078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Nov dvosoben stan od 55m2 Taftalige1 300 ЕУР
NOV stan od 58m2 vo Karpos 4 1 020 ЕУР
Magacin od 245m2 do Metalski zavod 4 ЕУР
Trosoben stan od 57m2 vo Rezidence 2 Aerodrom 1 100 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information