Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN STAN KAPISTEC SPROTI ZEBRA 61m2

73 200 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 06 Sep 12:48 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
NOV TROSOBEN STAN SO GARAZA 66 M2, 3 KAT 82 000 ЕУР
RENOVIRAN KOMPLET OPREMEN STAN ,54 M2 KISELA VODA 200 ЕУР
TROSOBEN RENOVIRAN STAN GORCE DO POLICIJATA 58 000 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO KARPOS 200 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA NOV TROSOBEN STAN VO KAPISTEC NASPROTI TC ZEBRA.
STANOT E VO POVRSINA OD 61 M2, 2 KAT,JUGOISTOCNA ORIENTACIJA, ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE.
VSELIV DEKEMVRI 2019 GOD.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
KOMFOREN DUPLEKS 4-SOBEN OPREMEN STAN MLECHEN !!! 145 000 ЕУР
STAN OD 87m2 SO 4 SPALNI SOBI VO KOZLE  75 000 ЕУР
EDINECNA KUKA VO LISICE 220m2 SO 2 VLEZA I GARAZA 99 999 ЕУР
PRIZEMJE SO DVOR 63 + 41 M2 OPREMEN KOMPLET 71 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information