Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVA GARSONJERA TAFTALIDZE 1 35m2

38 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 06 Sep 12:35 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
ZA IZNAJMUVANJE PREKRASEN STAN BLIZU RAMPA K.VODA 280 ЕУР
2 STANA 40 M2 I 53 M2 KARPOS 1 KOMPLET RENOVIRANI 110 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN KISELA VODA 69m2 2 KAT JUG/ISTOK 65 000 ЕУР
RENOVIRANA KUKA VO GJORCE 92M2 49 700 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA STAN-GARSONJERA VO IZGRADBA VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS ALUMINA.
STANOT E VO POVRSINA OD 35 M2, NEMA ZASEBNA SPALNA NITU MOZNOST ZA PREGRADUVANJE.
POSEDUVA BALKON, LIFT.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
STAN SO 2 SPALNI AERODROM ,DEL SO MEBEL, 53 M2 !! 57 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
DVOSOBEN STAN 38m2 NOVOGRADBA 40 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN 85M2 4 SOBI KAPISTEC DOLNO VODNO 100 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information