Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVO LISICE 1 KAT FUL OPREMEN SO GARAZA 52 M2

47 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 30 Apr 12:34 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN ZA IZNAJMUVANJE KAJ UNIVERZALNA 200 ЕУР
EDINECNA KUKA 212M2 TAFTALIDZE BLIZU NOVA RENT -
2 BARAKI LEPENKI ZAEDNO VO NAS.KOZLE 155 000 ЕУР
LUKSUZNO RENOVIRAN I OPREMEN AERODROM 65M2 70 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA STAN PONOVA GRADBA VO NOVO LISICE VO POVRSINA OD 52 M2, 1 KAT,ZGRADA SO LIFT I CENTRALNO PARNO GREENJE .
STANOT POSEDUVA I PODZEMNO PARKING MESTO.
SE PRODAVA KOMPLET OPREMEN SO MEBEL.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
SE IZNAJMUVA DEBAR MAALO 50M2 NOVOGRADBA 300 ЕУР
KOMFOREN 3-SOBEN STAN KOMPLEKS KTK-KAPISTEC 87 M2 -
PLAC ZA GRADBA  KAJ MLECEN 1089 M2 IZGRADENOST 370 000 ЕУР
CETIRISOBEN STAN 85m2 BLIZU MAJCIN DOM  67 000 ЕУР
To the top