Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN KOMFOREN STAN DEBAR MAALO 75m2

75 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 17 Oct 21:33 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
CETIRISOBEN STAN CENTAR VO BLIZINA NA SOBOREN HRAM 105 000 ЕУР
MODERNO OPREMEN STAN ODLICNA PANORAMA DVOSOBEN 11 000 МКД
STAN 85m2 3 KAT JUZNA STRANA AERODROM VOENA ZGRADA 88 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN NA PRODAZBA VO AERODROM 48 M2 1 050 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO DEBAR MAALO VO POVRSINA OD 75 M2,VISOKO PRIZEMJE ,ISTOCNA ORIENTACIJA ,NEVSELUVAN STAN.
PRVA PRODAZBA OD INVESTITOR !!!
SO IMOTEN LIST !!!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М
CRNICE 42m2 SO SPALNA VO NOV ELITEN OBJEKT 0 ЕУР
ATRAKTIVNI PARCELI TRUBAREVO 3000m2 5000m2 7000m2 17 ЕУР
SE IZDAVA STAN BLIZU KLINICKI I EVROPSKI 41 M2 200 ЕУР
EKSKLUZIV DUPLEKS STAN 174M2 VO KOZLE MINI ZGRADA 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information