Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO MICURIN 75m2

67 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 11 Jan 15:32 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
NOVI STANOVI 71 I 91M2 CRNICE BLIZU REPTIL 999 ЕУР
MAGACINSKI PROSTOR AVTOPAT TETOVO GOSTIVAR 0 ЕУР
STAN SO 3 SPALNI NOVO LISICE 70 M2 735 ЕУР
NOVOGRADBA AERODROM 64M2 TROSOBEN NEVSELUVAN 66 560 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN VO POVRSINA OD 75 M2,5 KAT,ZGRADA SO LIFT I PARNO.
BALKON,2 WC.
KOMPLETNA DOKUMENTACIJA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
DUPLEKS  STAN VO KAPISTEC 96m2 DO GRADINKATA 82 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 51M2 SO GARAZA VO HROM 47 000 ЕУР
GARSONJERA NOVOGRADBA AERODROM 21m2 23 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN DUPLEKS STAN VO DEBAR MAALO 65m2 450 ЕУР
To the top