Македонски | Shqip | English |

Vozac | Skopje | Real estate | Apartments

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 23:36 , ,

Xhon Kenedi 90 m2 Koplet renoviran stan

68 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 90
Yesterday 23:35 , ,

Garsonjera vo centarot na Skopjje

230 EUR / monthly

Number of rooms: 1,5
Yesterday 23:24 , ,

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

220 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Yesterday 23:19 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi TC Bunjakovec

270 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Yesterday 23:04 , ,

Stan vo Novo Lisiche itno

60 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 23:00 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

Number of rooms: 2

 • Vozaci во категорија Work
 • Vozaci во категорија Work
 • vozac во категорија Work
 • Vozac во категорија Transport and Distribution
 • Vozac во категорија Rooms
 • Vozac во категорија Work
 • vozac во категорија All Category
 • Vozac во категорија Work Abroad
 • Vozac во категорија Apartments

To the top