Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CITY ESTATE SKOPJE

Ве водиме дома!

Доверлива агенција за недвижности за застапување на Вашите интереси.
Нудиме голем избор на станови, куќи, деловни простори за продажба и изнајмување во Скопје.
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 733
Вчера 14:00

Stan 59m2 vo Hrom

59 000 ЕУР

Вчера 13:57

Renoviran stan Karposh 4 od 60m2

72 000 ЕУР

Вчера 13:57

Stan od 69m2 vo Taftalidze 2

110 400 ЕУР

26 септ. 15:44

Kuka od 152m2 na dva kata na Vodno

300 000 ЕУР

26 септ. 11:46

Namesten stan 81m2 kaj Mlecen

159 000 ЕУР

25 септ. 14:12

Se izdava kat od kuka od 160m2 na Vodno

1 200 ЕУР /месечно

25 септ. 12:11

Stan od 86m2 vo Taftalidze 1

1 850 ЕУР

Stan od 35m2 vo Hrom

46 000 ЕУР

22 септ. 15:02

Se prodava dukjan 14m2 vo GTC

25 000 ЕУР

21 септ. 16:47

Se prodava stan 74m2 vo Centar

2 100 ЕУР

21 септ. 12:43

Stan od 79m2 do Gradski Park

130 000 ЕУР

20 септ. 13:40

Stan 94m2 vo Taftalidze 1

161 600 ЕУР

20 септ. 12:38

Garsonjera 25m2 vo Karpos 3

48 500 ЕУР

20 септ. 12:23

Stan od 67m2 vo Centar GTC

134 000 ЕУР

20 септ. 12:23

Stan 107m2 vo Debar Maalo

2 000 ЕУР

20 септ. 12:16

Kuka od 99m2 vo Butel 2 na plac 625m2

190 000 ЕУР

19 септ. 12:16

Se izdava stan 63m2 vo Karpos 1

350 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации