Македонски | Shqip | English |

Alfa romeo 159 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Alfa Romeo , 152
Peugeot , 14
Audi , 8
BMW , 8
Opel , 7
Fiat , 5
Renault , 4
Ford , 3
Citroën , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
Seat , 1
Yesterday 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:07 Store ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm -07 AVTO ALEX VELES

3 980 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

3 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 17:48 ,

ALFA ROMEO 159 SW 1.9JTDM 16V

4 200 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
19 Sep 20:03 ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtdm -08

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
12 Sep 14:58 , ,

Alfa Romeo 159 1.9jts

4 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Sep 14:49 ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm

3 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
31 Aug 11:57 ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTD

3 550 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Jul 13:54 ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm

3 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Jun 12:14 ,

Alfa romeo 159

5 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
30 Apr 23:10 , ,

Se prodava Alfa romeo 159 nafta

3 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:48 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200 ks -06

4 499 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Feb 10:28 , ,

Alfa Romeo 159 sportwagon

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Feb 20:38 ,

Alfa Romeo 159 DELOVI

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
09 Feb 10:27 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 jdt TI

7 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
07 Dec 11:36 , ,

Alfa Romeo 159

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Nov 02:26 ,

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
22 Nov 10:41 ,

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
14 Nov 08:20 ,

Alfa Romeo 159 moze zamena

74 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Nov 18:14 , ,

ALFA ROMEO 159 JTD -08

4 300 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
03 Nov 18:48 ,

Alfa Romeo 159 karavan dizel tiptronic

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top