Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Alfa Romeo , 188
Peugeot , 12
BMW , 5
Opel , 4
Audi , 3
Ford , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Lancia , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Alfa romeo 159,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Alfa romeo 159 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

24 фев. 12:33 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Карпош

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 16:50 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Тетово

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 18:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi reg.do 11.2024g.

8 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 07:57 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta 1,6 multijet dizel mk tabli

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:17 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 14:14 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 17:52 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa 159

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 22:01 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150HP

4 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 21:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Тетово

Alfa Romeo 159 1.9jtdm 110kw

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 23:06 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo 159 jtdm 175hp

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 00:38 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa Romeo 159 2.4 20V 200ks

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
02 апр. 17:34 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Куманово

Alfa Romeo 159 2.2 JTS

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 04:01 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Штип

Alfa Romeo 159 JTDM

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 06:05 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Куманово

Alfa Romeo 159

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 10:30 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 05:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Штип

Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 17:23 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кавадарци

Alfa romeo 159 1.9jtdm 150hp

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 11:47 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кавадарци

Prodavam Alfa Romeo 159

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 18:37 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Делчево

Alfa romeo 159

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 02:03 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Штип

Alfa Romeo 159 Jtdm

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 02:02 Автомобили  ·  Куманово

Otkup na avtomobili

28 окт. 09:25 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo 159 2007

4 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 01:31 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Alfa Romeo 159 SW 2.4 jtdM

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
31 јул. 17:03 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Пробиштип

Alfa Romeo 159

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 10:50 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo 159 1.9jtdm Ti

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 16:25 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa Romeo 159 2.4 20V 200 ks

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 18:07 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Струмица

ALFA Romeo 159

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 17:07 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa Romeo 159 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
14 апр. 13:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo 159 dizel 2006

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 15:03 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 159 dizel 2007

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 18:06 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кавадарци

Alfa Romeo 159

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев. 08:49 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

23 дек. 14:01 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Свети Николе

Аlfa Romeo 159 2.4.jtdm

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:11 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Охрид

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 13:54 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кичево  ·  Зајас

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 ноем. 21:12 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Центар

Alfa Romeo 159 1.9 110kw mozna zamena za pomalo vozilo

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 19:24 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Alfa Romeo 159 2021

Година: 2021
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 15:37 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Струга

Alfa Romeo 159 2.4jtd 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 25 000 - 29 999
27 окт. 17:00 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Центар

Alfa Romeo 159 1.9 110kw

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 13:25 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Alfa Romeo 159 JTDm SW vo besprekorna sostojba

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 15:01 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кочани

Alfa Romeo 159jtd

1 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 19:59 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Гостивар

Alfa Romeo 159 - 1.9 jtdM 8v - 120 ks

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 18:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 159 jtdi 2008

5 900 ЕУР

15 мај 18:53 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Alfa Romeo 159 JTDm 2006/12 3800e

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Alfa romeo 159 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации