Македонски | Shqip | English |

Avtomatik | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 131
Audi , 101
Opel , 50
Citroën , 24
Ford , 17
Peugeot , 17
Renault , 16
Škoda , 12
Seat , 9
Kia , 8
Nissan , 8
Jeep , 7
Hyundai , 6
Smart , 6
Toyota , 6
Mazda , 5
Fiat , 4
Honda , 4
Chevrolet , 3
Chrysler , 3
Jaguar , 2
MINI , 2
Subaru , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Lexus , 1
Rover , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
17 Sep 15:51
Линк
, ,

Kia Sorento -02 dizel avtomatik

4 300 EUR Намалена цена

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999

Yesterday 23:19 ,

Mercedes-Benz E220 cdi

11 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 20:04 Store ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:02 Store ,

VW TOURAN 1.6 TDI 77KW -14

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 13:42 , ,

Citroen C4 Picaso Avtomatik

4 500 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:34 Store ,

BMW e60 520d 130kw AVTOMATIK 2008god. AVTOCENTAR

8 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 11:33 Store ,

BMW e60 530d 160kw AVTOMATIK 2005god. AVTOCENTAR

6 100 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 11:31 Store ,

BMW e90 320d 120kw AVTOMATIK 2007god. AVTOCENTAR

6 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 08:52 ,

AUDI A8 4.2 TDI V8 QUATTRO

30 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Sep 23:38 , ,

MERCEDES-BENZ B200 140 ks -06

5 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Sep 19:34 ,

Audi A4 2.0Tdi 143ks Swiss 2010 staklo

8 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Sep 16:31 , ,

VW GOLF 5 2.0 140 PS FULL OPREMA

100 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Sep 16:14 Store ,

Mercedes-Benz E220 - 10

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Sep 16:05 ,

AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO AVTOMATIK 4*4

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Sep 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Sep 13:51 , ,

Citroën C5 HDI Euro5

6 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Sep 13:10 Store ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN -09 AVTOMATIK

4 299 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
27 Sep 13:09 Store ,

BMW X5 X-DRIVE 35D -11

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Sep 13:05 ,

Audi A4 -05

6 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Sep 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Year: 2001
Mileage: 300 000 - 349 999
26 Sep 21:03 , ,

Opel Zafira B Model Sport

6 200 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Sep 19:19 ,

BMW 320 avtomatik ekstra

2 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 17:05 ,

VW Touareg 3.0 TDI V6 8G TRONIC 4X4 BLUE MOTION

14 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Sep 14:19 , ,

Audi A4

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Sep 14:12 ,

Audi A6

8 000 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Sep 11:20 , ,

AUDI A4 2.0 TDI AVTOMATIK PERFEKTEN

7 990 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Sep 11:58 , ,

Kia Sorento -07

6 000 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
23 Sep 21:45 , ,

Mercedes-Benz C 220

1 EUR

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999

  • avtomatik во категорија Automobiles
  • avtomatik во категорија Automobiles
  • Avtomatik во категорија Automobiles

To the top