Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Multi cars

ПРОДАЖБА,ОТКУП И ЗАМЕНА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

Булевар 12-та Македонска Бригада

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-15 од 15

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

13 900 ЕУР

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

11 500 ЕУР

PEUGEOT 308 1.6 Blue HDI

8 500 ЕУР

VW TIGUAN 2.0 TDI

12 900 ЕУР

Peugeot 308 1.5 Blue HDI

9 500 ЕУР

PEUGEOT 308 1.6 Blue-HDI

10 500 ЕУР

BMW 520D

32 000 ЕУР

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI

11 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации