Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GODE Avtomobili

Avto Plac GODE

Авто плац ГО-ДЕ ви нуди продажба на увезени и неувезени возила со врвен квалитет и поволна цена, можност за исплата на рати со кредит преку Capital bank со 4,8 % каматна стапка годишно.Можете да не најдете на бул.Србија Аеродром.
Ве очекуваме.

Briselska 31

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-15 од 15

VW Polo 2011 1.6 TDI

5 499 ЕУР

Ford Fiesta1.4 TDCI 2009

4 499 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации