Македонски | Shqip | English |

Citroen c1 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Citroën , 63
Opel , 54
Audi , 26
BMW , 24
Ford , 18
Peugeot , 16
Toyota , 11
Fiat , 10
Renault , 8
Seat , 8
Nissan , 4
Hyundai , 3
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Mazda , 1
Yugo , 1
Yesterday 23:38 Store ,

BMW 316 D 2000CC MK REG. DO 09.2021G.

9 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 23:31 Store ,

BMW 316 D 2000CC MK REG. DO 09.2021G.

9 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 23:18 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 23:15 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 18:49 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 300 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Sep 18:54 Store ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 18:23 Store ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 18:15 Store ,

VW GOLF GOAL 1.9TDI 105KS -06

4 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 18:03 Store ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS -08 ELIT AUTO

5 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
29 Aug 10:06 Store ,

Citroen C1 1.0 i Full 06 Avto Connect

2 650 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Aug 15:20 , ,

Citroen C1 1.4 HDI Dizel -08

Year: 2008
Mileage: 95 000 - 99 999
09 Aug 19:48 Store ,

VW GOLF GTD 2.0TDI 170KS ELIT AUTO

9 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 19:16 Store ,

VW PASSAT 6 1,9TDI 105KS ELIT AUTO

4 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 18:25 Store ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS -08 ELIT AUTO

4 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 18:25 Store ,

VW POLO 1.6TDI 90KS HIGHLINE 2010GOD

5 600 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 18:25 Store ,

SEAT LEON 2.0 TDI -11 GOD NAVIGACIJA

6 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999
10 Jul 18:31 Store ,

VW GOLF 2,0TDI 2006GOD ELIT AUTO

4 100 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Jul 18:30 Store ,

VW PASSAT 6 1,9TDI 105ks ELIT AUTO

4 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
05 Jun 00:03 , ,

CITROEN C1

2 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 70 000 - 74 999
21 May 17:05 Store ,

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 110KS -09GOD

3 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
21 May 17:04 Store ,

OPEL ASTRA ELEGANCE 1,7CDTI

3 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Apr 11:24 , ,

Citroen C1-07

2 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:05 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
17 Jan 18:53 Store ,

OPEL ASTRA COSMO 1,7CDTI

3 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Jan 18:51 Store ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS -07 ELIT AUTO

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Dec 17:16 Store ,

VW GOLF 2.0TDI 4MOTION 4X4 -06

4 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999


To the top