Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Citroën , 90
Opel , 40
Audi , 20
Ford , 16
BMW , 15
Peugeot , 14
Fiat , 11
Toyota , 11
Renault , 8
Seat , 8
Nissan , 5
Hyundai , 3
Chevrolet , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Citroen c1,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Citroen c1 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 16:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 14:08 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

CITROEN C1 1.0 BENZIN--KLIMA--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 07:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:00 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

CITROEN C1 1.0 BENZIN 68 KS 2010 GODINA

3 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Охрид

Citroen C1 1.4 HDI 75ks 150000km uvoz 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 10:22 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C1 2008G 5VRATI 1.0BENZIN

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 08:09 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Крива Паланка

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 66KW. EKSKLUZIV MODEL

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 15:46 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Ресен

Citroen C1

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 22:04 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Куманово

Се продава Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
05 јан. 07:57 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Куманово

CITROEN C1 1.0 BENZIN 50KW 09 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 09:46 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Тетово

Citroen C1

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 15:59 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C1 1.0 BENZIN 68 KS 2007 (AUTO ZVEKI)

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 16:58 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Скопје

Citroen C1/1.0 e-vti Feel

7 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
07 авг. 09:04 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Citroen C1 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
26 јул. 14:24 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Струга

Citroen C1 2008

3 220 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 јул. 11:37 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Тетово

Citroen C1 2010

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 21:12 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW GOLF 5 2006 GOD 1 9 TDI 66 KV 90 KS FUL OPREMA EXTRA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
29 мар. 12:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2TDI 75ks 2012

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 12:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2TDI 75ks 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 12:08 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.2TDI 75ks 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 12:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

Volkswagen Golf Plus 1.6 TDI Team 2011

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 19:35 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

Citroen C1 1.0 68KS full oprema uvoz

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 09:23 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Пробиштип

Citroen C1 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 16:44 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Тетово

Peugeot 107 Toyota aygo Citroen c1

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 јан. 18:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.6TDI 105ks 2010

8 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 18:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Style 2011god

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 18:42 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK 2011GOD ELIT AUTO

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 18:40 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.2TDI 75KS

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 20:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Крива Паланка

Citroen C1 1.0 benzin klima 2008

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 08:15 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Тетово

Citroen c1

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 10:30 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 02:02 Автомобили  ·  Куманово

Otkup na avtomobili

23 окт. 10:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
15 авг. 00:44 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Струга

Se prodava citroen c1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 авг. 00:41 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Струга

Se prodava Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 19:27 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen c1

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 00:19 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Citroen C1 83000km 2006 godina

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
13 апр. 23:08 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Citroen C1 1.0i во одлична состојба

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
15 фев. 08:49 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

18 јан. 20:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEZO 307 FACELIFT 2007 GOD 1.6 BENZ FUL OPREMA STAKLO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 19:17 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 JTDM 1,6 Multijet

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 19:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.4TDI trendline

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 18:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

Ford Fiesta 1.4tdci 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 18:33 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 1.9 TDI Attraction Elit Auto

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Citroen c1 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации