Македонски | Shqip | English |

Golf 3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 1197
Opel , 134
Audi , 103
Peugeot , 83
BMW , 68
Ford , 59
Renault , 53
Fiat , 41
Citroën , 40
Seat , 25
Alfa Romeo , 23
Mazda , 9
Toyota , 9
Nissan , 8
Škoda , 6
Hyundai , 6
Kia , 5
Suzuki , 4
Volvo , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Smart , 3
Daewoo , 3
Lancia , 3
Chrysler , 1
MINI , 1
Lada , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Jeep , 1
Lexus , 1

Today 18:14 , ,

Mecedes-Benz CDI 220

22 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 17:33 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI NEUVEZENO PERFEKTNO

4 850 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 17:06 , ,

Mercedes benz e 220

22 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 11:53 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Today 08:30 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION - 11.MT Auto

7 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 05:14 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI Variant

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:46 ,

VW Golf 3 1.9

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 22:46 ,

VW Volkswagen Golf 3 1.9 obicen

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:23 Store ,

AUDI A3 19 TDI 105 KS XENON 155000 KM - 06.MT Auto

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 15:13 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS METAN PERFEKTNO - 08.MT Auto

3 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:51 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 75KS 5.0L 100 KM VIP AUTO

3 250 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 10:48 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 75KS 5.0L 100 KM VIP AUTO

3 250 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Oct 23:14 ,

VW Golf 3 -94

1 450 EUR

Year: 1994
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Oct 21:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Year: 1995
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Oct 19:53 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Oct 19:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 EUR

Year: 1994
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Oct 12:33 Store ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Oct 12:33 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999

  • golf 3 në kategorinë Damaged Vehicles (for parts)
  • Golf 3 në kategorinë Automobiles
  • golf 3 në kategorinë Automobiles
  • Golf 3 në kategorinë Automobiles
  • Golf 3 në kategorinë Automobiles
  • golf 3 në kategorinë Vehicles
  • golf 3 në kategorinë Automobiles
  • Golf 3 në kategorinë Automobiles
  • Golf 3 në kategorinë Automobiles
  • Golf 3 në kategorinë Automobiles

To the top