Македонски | Shqip | English |

Mazda 6 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Mazda , 226
Audi , 28
Peugeot , 26
Ford , 24
Opel , 23
BMW , 20
Citroën , 10
Fiat , 9
Seat , 9
Renault , 8
Toyota , 4
Honda , 3
Nissan , 3
Chevrolet , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
24 Sep 20:38
Линк
,

Mazda2.0 dizel

3 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999

Today 16:26 , ,

Seat Altea 1.2 tsi Redizajn ecomotive -12

4 990 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 13:10 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 08:42 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 399 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 15:02 Store ,

MAZDA 3 1,6 HDI -06 PERFEKTNA

3 650 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 14:53 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION - 11.MT Auto

7 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS - 08.MT Auto

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 220 CDI 150 KS AVTOMATIK -07 MT Auto

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

MAZDA 6 2.0 CDTI 136 KS, 179000 KM..-06..MT Auto

3 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:43 Store ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD C-MAX 1.8 TDCI 115 KS GHIA FULL -07 MT Auto

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 10:21 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:53 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:46 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021 -11G

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999

Слични пребарувања

Mazda 6 Mazda 6 mazda 6 Mazda 6 Mazda 6 Mazda 6 Mazda 6 Mazda 6

To the top