Македонски | Shqip | English |

Opel corsa | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 2118
Audi , 81
Peugeot , 76
Ford , 68
BMW , 60
Renault , 54
Citroën , 52
Fiat , 32
Seat , 29
Alfa Romeo , 27
Toyota , 13
Škoda , 11
Nissan , 7
Mazda , 6
Hyundai , 5
Kia , 5
Chevrolet , 4
Volvo , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Smart , 2
Daewoo , 1
Lada , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Today 00:00 , ,

Opel Corsa 1.7 cdti dizel

2 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 20:20 Store , ,

OPEL CORSA 1.2I -08 AUTOBERN

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 18:07 , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECO FLEX -10 75KS 121.472km

4 100 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 17:59 , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECO FLEX -10 75KS 121.472km

4 100 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS COSMO -10 MT Auto

7 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 70 KS 4L/100 KM -06 MT Auto

2 899 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 101 KS 7 SEDISTA -06 MT Auto

3 599 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL CORSA 1.2 75 KS KLIMA SERVISIRANA - MT Auto

2 399 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS 157000 KM- 08.MT Auto

3 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 14:43 Store ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 13:50 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 12:25 , ,

OPEL CORSA 1.4 twinport

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:14 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 12:03 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 12:03 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 10:21 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL EURO 5 -11 AVTO NIKI

4 490 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 10:21 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 09:41 , ,

Opel Corsa 1.2 benz -08 bike edition edinstvena

3 690 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 09:05 , ,

Opel Corsa D -07

3 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Sep 21:15 , ,

MINI COOPER

Year: 2002
Mileage: 130 000 - 139 999
28 Sep 19:56 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Sep 18:16 Store ,

OPEL CORSA 1.8-16v GSI -04

2 300 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Sep 18:09 Store ,

OPEL CORSA 1.8-16v GSI -04

2 300 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Sep 15:30 Store , ,

Opel Corsa 1.3 dizel

2 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 110 000 - 119 999
28 Sep 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Sep 11:49 ,

Opel Corsa

800 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Sep 11:39 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999


To the top