Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Вол
Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

Бутел, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-29 од 29

Volvo XC60 D3 Business 2WD AT

19 900 ЕУР

BMW 118 d 150ks advatage at

15 700 ЕУР

BMW X1 18d sdrive at

19 700 ЕУР

BMW X1 xdrive 18d mt

19 900 ЕУР

Opel Mokka Inovation 1.6 cdti 136ks

15 900 ЕУР

BMW 2 Active Tourer 216 D MT

12 900 ЕУР

Opel Insignia 2.0 cdti 140ks mt

10 700 ЕУР

Volvo XC60 D3 Kinetic MT

18 300 ЕУР

Mercedes-Benz GLA 220 CDI 7G tronic

22 000 ЕУР

Mercedes-Benz B 180 cdi mt

13 900 ЕУР

BMW 1 116 136KS

13 200 ЕУР

BMW X3 XDRIVE 2.0D

19 900 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации