Македонски | Shqip | English |

Opel insignia | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 164
Peugeot , 11
Ford , 10
Audi , 8
BMW , 8
Citroën , 7
Renault , 5
Seat , 5
Fiat , 3
Honda , 3
Hyundai , 2
Mazda , 2
Toyota , 2
Lancia , 1
Volvo , 1
20 Sep 19:50
Линк
, ,

Opel Insignia -10

9 000 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999

Today 18:26 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 163Hp 2009

8 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:10 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 10:58 Store , ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 130ks MT

8 200 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 10:53 Store , ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 130ks MT

8 200 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 08:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 01:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 00:53 , ,

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 22:10 , ,

Opel Insignia 1.6 TNG 180кс -10

7 400 MKD

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 17:10 Store , ,

AUDI A3 2.0 TDI ULTRA GPS NAVI AVTO MIRO

12 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 16:56 Store , ,

AUDI A3 2.0 TDI ULTRA GPS NAVI AVTO MIRO

12 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS COSMO -10 MT Auto

7 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 14:43 Store ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 12:25 , ,

Opel Insignia

9 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 12:03 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 10:21 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:53 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:46 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021 -11G

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
28 Sep 11:39 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
28 Sep 10:14 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
28 Sep 09:35 ,

Opel Insignia 2.0 160 KS

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 21:39
Линк
,

Opel Insignia 2.0 cdti A Sport

10 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 95 000 - 99 999


To the top