Македонски | Shqip | English |

Q5 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 65
BMW , 9
Renault , 5
Peugeot , 4
Citroën , 2
Ford , 2
MINI , 2
Opel , 2
Seat , 2
Toyota , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
16 Oct 11:44
Линк
Store , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Year: 2005
Mileage: 50 000 - 54 999

Yesterday 12:31 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro

18 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:35
Линк
, ,

Audi Q5 2.0tdi DSG Quattro Sport

37 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 80 000 - 84 999
Yesterday 10:28
Линк
, ,

Audi Q5 2.0tdi DSG Quattro Sport

37 500 EUR

Year: 2017
Mileage: 80 000 - 84 999
19 Oct 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
19 Oct 10:06 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
18 Oct 21:43 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 170ks -11

14 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
17 Oct 12:06 ,

Audi Q5 -11

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Oct 11:44 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
16 Oct 11:44 Store , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Year: 2005
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 11:37 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO DSG

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Oct 18:40 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
03 Oct 18:56 ,

AUDI A5 2.0TDI 177KS SPORTBACK PRV GAZDA -2012 !

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
02 Oct 09:41 ,

Audi Q5 quattro 2.0 tdi redesign

24 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 90 000 - 94 999
01 Oct 15:28 Store ,

Audi Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO

26 700 EUR

Year: 2015
Mileage: 120 000 - 129 999
01 Oct 13:25 ,

AUDI Q5 2.0 TDI

14 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 13:47 Store , ,

AUDI Q5 2.0TDI 170KS QUATTRO S-LINE

16 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
10 Sep 12:16 ,

Audi Q5 2.0 TDI Quatro 3x S-line

Year: 2017
Mileage: 140 000 - 149 999
07 Sep 14:50 Store ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP

19 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 100 000 - 109 999
11 Aug 20:59 ,

Se prodava audi q5 tdi s-tipronic

16 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Jul 21:53 ,

Audi Q5 2.0 tdi QUATTRO

12 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Jul 10:35 ,

AUDI Q5 ALLROAD 2.0TDI 170ks F1 REG+SERV MAKSAUTO

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
03 Jul 13:24 Store ,

MINI COOPER CABRIO -06

9 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
12 Jun 21:55 , ,

AUDI Q5 3xSline 2,0 TDI QUATTRO

Year: 2013
Mileage: 190 000 - 199 999
28 May 15:03 ,

MINI COOPER CABRIO

9 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
18 May 22:11 ,

Audi Q5 .2.0 TDI . 85 000 km

15 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
18 May 21:43 ,

Audi Q5 ,2.00 tdi 85000 km

15 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 80 000 - 84 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Apr 15:39 , ,

Audi Q5 s-line 3.0 TDI quattro

16 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Mar 11:36 Store ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP

19 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 95 000 - 99 999
28 Mar 11:04 Store ,

Audi Q5 2.0TDI 150HP ULTRA

24 800 EUR

Year: 2016
Mileage: 65 000 - 69 999
02 Mar 17:30 , ,

AUDI Q5 -11

16 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Jan 17:11 ,

Audi Q5 2.0TDI Qattro 170KS

13 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
08 Jan 19:16 ,

Audi Q5 S line 3.0 240 ks -10

12 800 MKD Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Nov 16:16 , ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

16 000 MKD

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
11 Nov 08:46 , ,

Audi Q5

13 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999

Слични пребарувања

q5 Q5 Q5 Q5 Q5 Q5 q5 Q5

To the top