Македонски | Shqip | English |

Turan | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Ford , 8
Audi , 4
Opel , 4
Peugeot , 4
BMW , 3
Citroën , 3
Fiat , 2
Renault , 2
Chevrolet , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
18 Oct 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
17 Oct 12:18 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
17 Oct 12:08 Store ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
04 Oct 21:58 ,

Turan

4 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 12:15 Store , ,

VW Touran 1.9 dizel 105KS -04

3 600 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Aug 23:13 ,

www Turan 2.0Tdi.DSG

5 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Feb 13:54 ,

VW Touran 2.0 103kw 140ks

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Feb 11:06 ,

FORD GALAXY 2.0 TDCI

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Oct 09:30 , ,

VW TOURAN

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
07 Oct 20:33 , ,

VW Touran 2.0 tdi -07

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Sep 22:21 ,

VW Touran

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 18:00 ,

EKSTRA OPEL ZAFIRA

3 000 EUR

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
08 Jul 22:21 , ,

VW Touran

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
09 May 01:09 , ,

Bmw

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
29 Apr 12:35 , ,

VW Touran 2.0 dizel 7 sedista

4 200 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Apr 22:53 ,

VW Touran 2.0 tdi

4 300 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 20 000 - 24 999
07 Apr 17:40 ,

VW Touran 1.9 -07

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999

  • Turan во категорија Automobiles
  • Turan во категорија Automobiles
  • turan во категорија Automobiles
  • Turan во категорија Vehicles
  • Turan во категорија Automobiles
  • Turan во категорија Automobiles

To the top