Македонски | Shqip | English |

renault | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Renault , 4015
Opel , 152
Peugeot , 91
Audi , 76
Ford , 72
BMW , 64
Citroën , 49
Fiat , 41
Seat , 28
Alfa Romeo , 24
Nissan , 15
Škoda , 12
Toyota , 11
Honda , 9
Hyundai , 9
Mazda , 8
Volvo , 6
Kia , 5
Dacia , 4
Jeep , 3
Chevrolet , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1
Lexus , 1
Suzuki , 1

Today 14:16 ,

Renault Laguna Coupe

7 250 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 13:30 ,

Renault Clio 3 UNIKAT 20th NAVI EURO5

4 670 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
Today 11:54 , ,

Volvo XC 70 Cross Country

6 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
Today 10:39 , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -06 REGISTRIRANA

2 950 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 10:04 , ,

RENAULT CLIO 1.5 dci 66kw -14

5 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 09:29 , ,

Seat Altea 1.2 tsi Redizajn ecomotive -12

4 990 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 09:23 , ,

Renault Megane 1.5 DCI sedan 86 KS

3 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 09:16 , ,

Citroen DS3 1.2 PureTech Full Oprema -15

6 399 EUR

Year: 2014
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 09:10 ,

Renault Kangoo 1.5 dci

2 850 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 03:52 ,

Renault Master TDI 1996

6 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 EUR

Year: 2016
Mileage: 70 000 - 74 999
Yesterday 21:54 ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI -06

2 600 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 21:05 Store ,

RENAULT MODUS 1.5 DCI

2 550 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 21:03 Store ,

RENAULT MODUS 1.5 DCI

2 550 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 20:19 , ,

Renault Scenic -05

2 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:50 ,

Renault Scenic 1.9

2 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 17:23 ,

Renault Megane Scenic

1 900 EUR

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 17:04 ,

Renault Espace

2 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:45 , ,

Renault Megane 1.6 16v 113ks (82kw) Karavan

3 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 15:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999


To the top