Македонски | Shqip | English |

skoda | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Škoda , 870
Peugeot , 27
Audi , 17
BMW , 16
Ford , 15
Citroën , 13
Renault , 12
Opel , 11
Fiat , 7
Seat , 6
Mazda , 5
Chevrolet , 3
Nissan , 3
Toyota , 3
Honda , 2
Hyundai , 1
Lada , 1
MINI , 1
29 Sep 12:05
Линк
,

SKODA RAPID TSI 1.2

5 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 10:00
Линк
Store ,

Skoda Fabia rent a car

34 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
Yesterday 09:30
Линк
, ,

Skoda Octavia VRS 2.0TDI 170HP

5 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999

Yesterday 16:26 , ,

Seat Altea 1.2 tsi Redizajn ecomotive -12

4 990 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 15:06 , ,

Skoda Fabia 1.4 TDI Full Oprema Neuvezena -08

3 199 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 13:10 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 13:09 , ,

SKODA RAPID SPACEBACK 1.2 MPI -14

Year: 2014
Mileage: 70 000 - 74 999
Yesterday 10:00
Линк
Store ,

Skoda Fabia rent a car

34 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
Yesterday 09:30 , ,

Skoda Octavia VRS 2.0TDI 170HP

5 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:27 , ,

Skoda Octavia

7 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 10 000 - 14 999
Yesterday 08:42 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 399 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 00:47 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 300 000 - 349 999
29 Sep 22:40 Store ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks. 2008 god

3 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Sep 20:12 Store , ,

SKODA RUMSTER -11 PLIN AUTOBERN

4 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
29 Sep 18:48 ,

Skoda Octavia 1.6Tdi 4*4 105ks Swiss 2010Staklo

6 350 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
29 Sep 13:04 , ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 105HP -10

7 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
29 Sep 12:05 ,

SKODA RAPID TSI 1.2

5 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
29 Sep 08:53 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Sep 08:46 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021 -11G

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Sep 07:54 , ,

SKODA ROOMSTER 1.2 MPI...Neuvezena

3 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Sep 20:04 Store ,

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS -11 EKSTRA

7 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
28 Sep 19:54 Store ,

SKODA SUPERB 2.0 TDI 103KW 140KS -11 EKSTRA

7 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
28 Sep 14:41 ,

VW GOLF 7 TRENDLINE DIZEL 1,6 TDI -18

13 200 EUR

Year: 2018
Mileage: 90 000 - 94 999
28 Sep 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Sep 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Sep 12:43 , ,

Skoda Octavia

5 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
28 Sep 11:06 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
28 Sep 09:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
27 Sep 19:34 , ,

Prodavam Śkoda Octavia full oprema

7 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Sep 13:02 Store ,

SKODA YETI 1.6tdi-GreenLine-2013g-KAKO NOV

8 990 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
27 Sep 11:41 , ,

FIAT 500 LOUNGE PERLA YELLOW 1.2 PETROL 69KS

4 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
27 Sep 11:40 Store ,

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 90KS ENERGY -16

9 900 EUR

Year: 2016
Mileage: 130 000 - 139 999

Слични пребарувања

skoda Skoda Skoda Skoda skoda skoda skoda Skoda fabia Skoda Skoda

To the top