Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Škoda , 1160
Peugeot , 33
Renault , 25
Audi , 24
Opel , 19
Seat , 17
Citroën , 16
Ford , 14
BMW , 9
Toyota , 9
Fiat , 5
Nissan , 5
Hyundai , 4
Mazda , 4
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Kia , 2
Honda , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор skoda,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: skoda | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:56
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 23:14
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:43
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 14:58 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Велес

Prodavam Skoda Rapid 1.2 MPI

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:20
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:56
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:51 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 18:22 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC FULL - 12.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:27 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:27 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 14:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

8 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 14:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 14:26 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2

700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:08 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Кочани

SKODA YETI 2,0 TDI 140 KS 4x4 MAKS OPREMA PERFEKTNA

7 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Кочани

SKODA OCTAVIA 2,0 TDI 140KS DSG 2010 FACELIFT, PERFEKTNA !

6 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 17:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 110KS EXECUTIVE 2018/2019G

14 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
16 апр. 12:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Skoda Superb 2.0 TDI, 150 ks

18 750 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 08:54 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Скопjе  ·  Бутел

NAJEVTINA SKODA ROOMSTER 1.4TDI/FULLOPREMA/REG.DO 30.01.2025

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 14:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Karoq Ambition (+ dodatna oprema) 1.6 TDI

24 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
15 апр. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

10 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
15 апр. 10:26 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 08:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 08:12
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEM VO TOYOTA SKOPJE KORISTENI VOZILA OD LIZING 13-04 DO 20

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
15 апр. 07:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 23:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Гостивар

SKODA RAPID 1.6 TDI DSG 110.000 KM UVOZ OD SVAJCARIA

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 21:30 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150ks DSG KOZHA NAVI START/STOP MAKSAUTO

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 19:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
14 апр. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 GT 2.0BLUEHDI 184KS AVTOMATIC PANORAMA VIP AUTO

22 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 15:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TDI 190 DSG 7G NAVI 2019G

23 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 18:42 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 130KS COMFORT 2019G

15 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
12 апр. 18:36 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA COROLLA 1.2 TURBO 115KS COMFORT 2019G

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
12 апр. 15:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
12 апр. 15:39 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 15:09
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 23:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 22:06
Линк
Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 110KS SOL 2003G 3.800 EVRA!

3 799 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 19:03 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:18 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
11 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

11 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
11 апр. 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Octavia 2019 1.6 tdi 115hp

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
11 апр. 11:01 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Octavia 2019 1.6 TDI 115 HP

14 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
11 апр. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA OCTAVIA 2013 1.2 TSI 77 KW/ 105 PS AUTOMATIC

6 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
11 апр. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2009 1.2 44kw 60hp

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
11 апр. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2017 1.4 TDI 66KW 90HP

11 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување skoda | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

skoda Skoda Skoda Skoda fabia Skoda skoda Skoda skoda skoda skoda

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации