Македонски | Shqip | English |

vw passat | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 3190
Opel , 110
Audi , 63
Peugeot , 54
Ford , 36
BMW , 33
Renault , 29
Citroën , 26
Seat , 24
Fiat , 18
Toyota , 12
Škoda , 7
Mazda , 5
Nissan , 5
Honda , 4
Hyundai , 4
Chevrolet , 3
Kia , 2
Lancia , 2
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Rover , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
23 Sep 02:10
Линк
,

VW PASSAT B7 -14

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 18:41
Линк
,

VW PASSAT -99 1.9TDI 115hp

Year: 1999
Mileage: 300 000 - 349 999
26 Sep 11:42
Линк
,

VW PASSAT CC Full oprema

10 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999

Today 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 17:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 15:36 Store ,

VW Passat 6 1.9TDI 105HP

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 14:48 Store , ,

VW Passat

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 14:04 Store , ,

VW PASSAT CC 2.0TDI AUTOBERN

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 12:20 , ,

VW Passat B6 2.0 -10

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 11:36 Store ,

VW Passat B7 1.6TDI Bluemotion

8 200 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 11:34 ,

VW Passat 2.0 -13

13 200 EUR

Year: 2013
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 12:01 ,

VW Passat

2 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 09:02 Store , ,

VW PASSAT 1.6TDI 2014G PERFEKTEN

1 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 05:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 02:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 95 000 - 99 999
Today 02:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 20 000 - 24 999
Today 01:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 00:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 00:18 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2010

7 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 22:52 Store ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 22:17 ,

VW Passat

6 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999


To the top