Македонски | Shqip | English |

Transporter | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles

27 Oct 09:39 ,

VW TRANSPORTER T6 CONFORTLINE 2,0 TDI -16

17 900 EUR

Year: 2016
Mileage: 130 000 - 139 999
27 Oct 09:33 , ,

FORD TRANZIT 2.2 DTDI AKTIV BUS -09

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
17 Oct 07:51 Store , ,

VW TRANSPORTER T5 1.9TDI DOKA -07

7 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Oct 20:23 Store ,

VW TRANSPORTER 2.5 tdi CH

7 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Oct 19:07 , ,

VW TRANSPORTER T5 2.5 TDI 9 SEDISTA SO KLIMA

6 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Aug 16:30 , ,

Prodavam kombe Opel Vivaro

3 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Jun 03:46 ,

Gostivar

2 500 EUR

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
26 May 08:49 ,

VW TRANSPORTER VAN TDI 130ks 2+1 TOVARNO MAKS AUTO

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Nov 19:04 ,

VW T5 Transporter

7 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 350 000 - 399 999
09 Nov 11:15 Store , ,

VW Transporter T5

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Nov 15:49 Store , ,

VW Transporter

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Oct 13:24 ,

WV Transporter T4

2 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999


To the top