Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vozila

Ar De automobile NEMA POTREBA DA SE FALIME!!!!!!!!

NASETO PRETPRIJATIE SE ZANIMAVA SO UVOZ I PRODAZBA OD EVROPSKITE ZEMJI NA SITE POLOVNI MOTORNI VOZILA VO DRUMSKIOT SOOBRAKJAJ OD 1997 GODINA.VO SKLOP NA NAESTO PRETRPIJATIE RABOTI I PRODAVNICATA ZA NOVI I POLOVNI REZERVNI DELOVI OD AUDI , VOLKSWAGEN I BMW...ZA POVEKE INFORMACII VE MOLIME OBRATETE NI SE NA GORENAVEDENITE TELEFONI

afuspashina br 14

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-29 од 29

VW Caddy 1.9 TDI life family

7 600 ЕУР

Volvo V50 2.4 D5 momentum CH

5 700 ЕУР

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 ЕУР

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации